Masz pytanie?

Insert - abonament

Firma INSERT w celu zapewnienia poprawnego działania programów i komfortu pracy, na bieżąco aktualizuje swoje produkty z serii GT. Dlatego też, kilka razy w roku są udostępniane ulepszenia do programów, które zawierają szereg nowych funkcji niezbędnych do sprawnej i zgodnej z przepisami obsługi firmy. Uaktualnienia do poszczególnych programów mogą Państwo nabywać w naszej firmie w ramach Abonamentu na ulepszenia obowiązującego przez 12 miesięcy od daty zakupu. Cennik abonamentu na ulepszenia dla poszczególnych systemów znajdą Państwo na stronie firmy INSERT 

 

ZAKUP ZDALNY

1. Należy wysłać na adres e-mail: ryszard.wielki@helpcomp.pl zamówienie na wygenerowanie abonamentu. Zamówienie powinno zawierać:

- dane firmy, na które został zarejestrowany dany program firmy INSERT (w szczególności NIP);

- nazwę programu oraz numer licencji programu (jeżeli nie można znaleźć certyfikatu programu lub wizytówki programu z numerem licencji należy wejść do programu i rozwinąć zakładkę Pomoc w menu górnym i wybrać Zarządzanie licencjami oraz zaznaczyć odpowiedni produkt i spisać numer licencji);

- dane kontaktowe oraz adres, na który ma zostać wysłany wygenerowany abonament wraz z regulaminem i fakturą sprzedaży.

2. Po otrzymaniu zamówienia wysyłamy do Państwa fakturę pro forma na abonament na ulepszenia w kwocie zgodnie z aktualnym cennikiem, którą należy przelać na nasze konto.

3. Po zaksięgowaniu płatności na koncie, wygenerujemy abonament na ulepszenia i wyślemy do Państwa wraz z fakturą listem poleconym poprzez Pocztę Polską oraz otrzymają Państwo wersję elektroniczną abonamentu i faktury na e-mail podany przy zamówieniu.

 

TA FORMA SPRZEDAŻY BĘDZIE PREMIOWANA 5% RABATEM !

 

ODBIÓR OSOBISTY

1. Należy zabrać ze sobą dane firmy, na które został zarejestrowany dany program firmy INSERT (w szczególności NIP);

2. Zabrać numer licencji programu (jeżeli nie można znaleźć certyfikatu programu lub wizytówki programu z numerem licencji należy wejść do programu i rozwinąć zakładkę Pomoc w menu górnym i wybraćZarządzanie licencjami oraz zaznaczyć odpowiedni produkt i spisać numer licencji).

3. Udać się do naszego sklepu firmowego mieszczącego się w Bytomiu przy ul. Smolenia 18, gdzie zostanie wygenerowany numer abonamentu na ulepszenia i wystawiona faktura sprzedaży (płatność przy odbiorze własnym: gotówką lub kartą kredytową).